RRETH

HOTELIT TONE...

AMES HOTEL


DISA FJALË PËR NE

I ndodhur në Vlorë, 400 m nga plazhi i Vlorës, Ames Hotel & SPA përmban akomodim me restorant, parkim privat falas, një bar dhe një sallë pritjeje të përbashkët. Çdo akomodim në hotelin me 4 yje ka pamje nga qyteti, dhe të ftuarit mund të shijojnë aksesin në një kopsht dhe në një zonë plazhi privat. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Dhomat tek ne vijnë me ajër të kondicionuar, një zonë ndenjëse, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një kasafortë dhe një banjo private me dush, tharëse flokësh dhe falas. tualetin. Ames Hotel & SPA ofron disa dhoma me pamje malore, dhe dhomat kanë një ballkon. Në dhomat e akomodimit kanë liri krevat dhe peshqir.

Plazhi Ri është 700 m nga akomodimi, ndërsa Plazhi Vjetër është 2.7 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Tirana International Mother Teresa, 151 km nga Ames Hotel & SPA, dhe prona ofron një shërbim transferimi me pagesë në aeroport.

REZERVO TANI
MË SHUMË FACILITETE

Te pergjithshme

Kondicioner, Mos pirja e duhanit në të gjithë dhomën pa alergji, Ngrohje, Makina me qira, Dhoma të izoluara nga zëri, Ashensor

Shërbimet e pritjes

Faturë e dhënë Check-in/check-out privat Magazinimi i bagazheve Këmbimi valutor Check-in/check-out Express Recepsion 24 orësh

Jashtë

Mobilje në natyrë, Tarracë me diell në plazh, Zonë private plazhi, Tarracë Kopshti

Siguria

Fikëset e zjarrit, CCTV jashtë pronës, CCTV në ambientet e përbashkëta, Alarmet e tymit, Alarmi sigurie, Qasje në kartë kyçe, Siguri 24 orëshe, Kasafortë

Relaksi

Karrige masazhi Masazh i plotë i trupit Paketa Spa/ Wellness Sallë pritjeje/Relaksimi Dhomë me avull Objektet e spa-së Cadra dielli Shezllone dielli ose karrige plazhi Qendër spa dhe Wellness Sauna

4.5  


Hoteli i mrekullueshëm, pak metra nga stafi i plazhit janë të mrekullueshëm kalofshi bukur në Shqipëri.

Margaret

Mbretëria e Bashkuar

5.0  


Hoteli është i pastër, me vend parkimi, dhoma të shkëlqyera, çmim të mirë.


Cjphoto

Romania

5.0  


Hotel i mrekullueshëm. E re, e pastër dhe e rehatshme. Dhomë super e bukur dhe pishinë në çati.

Adrià

Spanja