AMES HOTEL


VENDI MË I MIRË PËR PUSHIMET TUAJA
REZERVO TANI

SPA


Pishinë e jashtme


Plazh Privat

GJENI LIRINË

TUAJ...

AMES HOTEL


DISA FJALË RRETH NESH

I ndodhur në Vlorë, 400 m nga plazhi i Vlorës, Ames Hotel & SPA përmban akomodim me restorant, parkim privat falas, një bar dhe një sallë pritjeje të përbashkët. Çdo akomodim në hotelin me 4 yje ka pamje nga qyteti, dhe të ftuarit mund të shijojnë aksesin në një kopsht dhe në një zonë plazhi privat. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Dhomat tek ne vijnë me ajër të kondicionuar, një zonë ndenjëse, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një kasafortë dhe një banjo private me dush, tharëse flokësh dhe falas. tualetin. Ames Hotel & SPA ofron disa dhoma me pamje malore, dhe dhomat kanë një ballkon. Në dhomat e akomodimit kanë liri krevat dhe peshqir.

Plazhi Ri është 700 m nga akomodimi, ndërsa Plazhi Vjetër është 2.7 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Tirana International Mother Teresa, 151 km nga Ames Hotel & SPA, dhe prona ofron një shërbim transferimi me pagesë në aeroport.

MËSO MË SHUMË
D
H
O

A

 

M

E

S

 
A

Në dhomat e hotelit kanë ajër të kondicionuar, një tavolinë, një tarracë me pamje nga qyteti, një banjo private, një TV me ekran të sheshtë, liri krevat dhe peshqir. Ames Hotel & SPA ofron disa dhoma me pamje malore, dhe dhomat kanë një ballkon. Dhomat kanë një kasafortë.

ZGJIDHNI DHOMËN TUAJ

SHIKO TË GJITHA DHOMAT

ÇFARË NE
OFROJME

Objektet e krijuara për të jetuar me gëzim.


PARKIM FALAS


PLAZH PRIVAT


PISHINE TE JASHTME


WIFI FALAS


LOUNGE BAR


QENDER SPA

Dëshmitë

Gjithçka ishte e mirë! Stafi - i sjellshëm dhe miqësor. mëngjesi ishte shumë i mirë! Pamja e malit ishte e mirë, por pamja e detit dukej më e mirë. Pishina në çati ishte perfekte, por e ftohtë në fund të shtatorit. Çmimi ishte shumë i mirë për ne! do të doja të vija përsëri këtu.

Anna -

Latvia